OFERTA CENNIK GALERIA OKOLICA KONTAKT
   
 
 
 

Sezon letni prawie się kończy a u nas już 4ty obóz młodzieżowy tego lata!

Zapraszamy na wypoczynek!
Spędź ostatni weekend tych wakacji w Ośrodku Strażak w Turawie!
Są jeszcze wolne miejsca!!!

29-30 sierpnia! wspaniały basen w cenie noclegu, możliwość zorganizowania grilla, ogniska, wykupienia posiłków na miejscu!
Zadzwoń i zarezerwuj! 77 4212854

 

Ośrodek "STRAŻAK" położony jest wśród naturalnych lasów Borów Turawskich w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu trzech sztucznych jezior jako atrakcyjne miejsce do organizacji szkoleń, kursów, spotkań integracyjnych i wypoczynku.

Ośrodek zlokalizowany jest na działce o powierzchni 1,574 ha usytuowanej w odległości około 500 metrów od północno-wschodniego brzegu Jeziora Dużego.

Trzykondygnacyjny budynek główny z podpiwniczeniem jest murowanym obiektem o powierzchni 734 m kwadratowych mogącym pomieścić do 50 osób.
Na I i II piętrze znajdują się pokoje 2, 3, 4 - osobowe z pełnymi węzłami sanitarnymi oraz dwa apartamenty z aneksami kuchennymi. W części parterowej mieści się kuchnia wraz z zapleczem, stołówka i salą konferencyjna.  W podziemiu znajduje się sala szkoleniowa z węzłem sanitarnym.

Uzupełnieniem części wypoczynkowej Ośrodka jest odkryty basen kąpielowy o wymiarach 12x8x1,5m, oddany do użytku w 2001 roku.

Ponadto na terenie Ośrodka znajduje się pole namiotowe na ok. 100 miejsc z węzłem sanitarnym, boiska do gry w piłkę nożną, siatkową, amfiteatr z kominkiem na ok. 100 miejsc oraz parking samochodowy.
 

REZERWACJA POBYTU I ZAKWATEROWANIE GOŚCI W GODZINACH OD 10-TEJ DO 17-TEJ, NATOMIAST WYKWATEROWANIE DO GODZ. 10-TEJ.