Krasiejów. Zginął strażak

wpis w: informacje 2020 | 0

Pogrążeni w wielkim żalu i smutku przyjęliśmy wiadomość o odejściu naszego strażaka druha Łukasza, który w dniu dzisiejszym jadąc do remizy wezwany dźwiękiem syreny stracił panowanie nad samochodem uderzył w mur przy kościele, dachował. Poniósł śmierć na miejscu.

Ogromna strata dla naszej strażackiej rodziny, że musimy tak nagle się z tobą pożegnać. Byłeś wzorowym strażakiem w mundurze ale także i bez niego. Nigdy nie odmówiłeś pomocy zawsze gotowy rzucić wszystko i ruszyć na ratunek bez względu na porę. Pełny zaangażowania i oddany jednostce. Najtrudniejszy jest dla nas fakt ze nie mogliśmy już nic zrobić. Byłeś i będziesz w naszej pamięci zawsze pozytywnie nastawiony do życia. Słowa nie są w stanie opisać bólu jaki jest teraz w naszych sercach.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim Łukasza. Takiego Cie zapamiętamy pełnego pasji do straży i do twoich pszczół.Spoczywaj w pokoju!!Cześć Twojej Pamięci!!”

It’s been a long day, without you my friend…And I’ll tell you all about it, when I see you again…We’ve come a long way, from where we began…Oh I’ll tell you all about it, when I see you again…When I see you again…”(Wiz Khalifa – See You Again ft. Charlie Puth)

źródło: https://www.facebook.com/ospkrasiejow