V Ogólnopolska Olimpiada Strażaków OSP 2017

wpis w: Informacje 2017 | 0

Serdecznie zapraszamy strażaków ochotników na V Ogólnopolską Olimpiadę Sportowo-Pożarniczą Strażaków OSP, która odbędzie się w dniach 16 – 17.09.2017 w Szczawnicy woj. małopolskie, powiat nowotarski.

 

Olimpiada w Szczawnicy cieszy się dużą popularnością  i jest  jedną z  największych pod  względem ilości startujących uczestników imprez sportowych w kraju. Biorą w niej udział strażacy ochotnicy z całej Polski. W ciągu dwóch dni bez wcześniejszych eliminacji 5-osobowe drużyny OSP na arenie sportowej będą rywalizować pomiędzy sobą. Na atrakcyjność zawodów wpływa niespotykany nigdzie przebieg konkurencji i formuła oraz nietypowe położenie miejsca areny sportowej na naturalnie zróżnicowanym terenie górskim na wysokości ponad 700 m n.p.m. Drużyny startują w podziałach druhów, druhen  i zespołach mieszanych mając w jednym i drugim dniu do zaliczenia po 12 różnych następujących  kolejno po sobie zadań.

Każda jednostka OSP może zgłosić na zawody minimum 1 drużynę lub więcej w wybranych podziałach. Można także zgłosić drużynę,  składającą się z zawodników z kilku jednostek OSP np. reprezentację miejscowości, Gminy lub powiatu.

Startujący zawodnicy muszą być pełnoletni. Warunkowo dopuszczamy do startu w drużynie w każdym z podziałów do 2 zawodników reprezentujących daną jednostkę OSP, którzy przed terminem zawodów ukończyli 15 lat.

 

Organizatorzy:
Dariusz i Zbigniew Tokarscy Szczawnica oraz Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego

Zgłoszenia:
Potrzebne druki zgłoszeniowe i regulamin należy pobrać od Organizatorów poprzez kontakt mailowy: tokbike1@op.pl

Listy zgłoszeniowe zawodników należy przesłać do dnia 13 września 2017 r.

Info Facebook:  Osp-sport

Kontakt w sprawie zawodów

email: tokbike1@op.pl

tel. 731 880 083