Wyniki 40. finału centralnego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież Zapobiega Pożarom”

wpis w: Informacje 2017 | 0

Wyniki 40. finału centralnego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież Zapobiega Pożarom”
2-4 czerwca 2017 r. w Wieliczce

Po dokonaniu oceny prac i przeprowadzeniu dogrywki w grupie I do finału ustnego zakwalifikowali się następujący uczestnicy eliminacji pisemnych:

 

Grupa I – szkoły podstawowe
Maciej Kwiatkowski, woj. świętokrzyskie 29 pkt.
Jan Węgrzyniak, woj. małopolskie 29 pkt.
Kamil Skotnicki, woj. świętokrzyskie 28 pkt.
Maciej Kowalczyk, woj. pomorskie 28 pkt.
Patryk Horczak, woj. podlaskie 27 pkt.
 

Grupa II – gimnazja

Julia Brzuska, woj. mazowieckie 30 pkt
Dawid Cybulski, woj. łódzkie 30 pkt.
Kamil Krauz, woj. podkarpckie 29 pkt.
Kacper Byzdra, woj. mazowieckie 28 pkt.
Kamila Ziara, woj. podkarpackie 27 pkt.
 

Grupa III – szkoły ponadgimnazjalne

Patrycja Sobantka, woj. łódzkie 28 pkt.
Kacper Głąb, woj. śląskie 28 pkt.
Dawid Kozioł, woj. podlaskie 27 pkt.
Joanna Stefańczyk, woj. łódzkie 25 pkt.
Patryk Filipczyk, woj. śląskie 25 pkt.

 

 

 

W całości wyniki eliminacji pisemnych kształtują się następująco:

 

Grupa 1 – szkoły podstawowe  
         
Lp. Nazwisko Imię Województwo Punktacja Uwagi
1. małopolskie Węgrzyniak Jan 29 finał
2. świętokrzyskie Kwiatkowski Maciej 29 finał
3. pomorskie Kowalczyk Maciej 28 finał
4. świętokrzyskie Skotnicki Kamil 28 finał
5. kujawsko-pomorskie Politowski Maciej 27 dogrywka
6. lubuskie Zawadzki Maciej 27 dogrywka
7. podkarpackie Kozdrański Konrad 27 dogrywka
8. podlaskie Horczak Patryk 27 dogrywka (finał)
9. dolnośląskie Figiel Kamil 26  
10. lubelskie Budzyński Jakub 26  
11. dolnośląskie Kornalski Kacper 25  
12. mazowieckie Łaszewski Teofil 25  
13. pomorskie Dettlaff Agata 24  
14. śląskie Pach Mateusz 24  
15. warmińsko-mazurskie Figurska Dorota 24  
16. lubuskie Ponomarenkow Natalia 23  
17. łódzkie Goska Patrycja 23  
18. podlaskie Adamiuk Bartosz 23  
19. wielkopolskie Góźdź Wojciech 23  
20. wielkopolskie Ochliński Bartosz 23  
21. kujawsko-pomorskie Wituła Hubert 22  
22. lubelskie Łacek Urszula 22  
23. łódzkie Kubiak Robert 22  
24. mazowieckie Łysiak Karolina 22  
25. opolskie Majnusz Mariusz 22  
26. podkarpackie Kopeć Kacper 22  
27. warmińsko-mazurskie Werwiński Kacper 22  
28. zachodniopomorskie Jaworek Alicja 22  
29. zachodniopomorskie Żylewicz Martyna 22  
30. małopolskie Jarończyk Rafał 20  
31. śląskie Buchatz Patrycja 19  
32. opolskie Faszczowy Witold 18  

 

 

Grupa 2 – szkoły gimnazjalne
         
Lp. Nazwisko Imię Województwo Punktacja Uwagi
1. łódzkie Cybulski Dawid 30 finał
2. mazowieckie Brzuska Julia 30 finał
3. podkarpackie Krauz Kamil 29  
4. mazowieckie Byzdra Kacper 28 finał
5. podkarpackie Ziara Kamila 27 finał
6. lubuskie Mesjasz Miłosz 26  
7. lubuskie Teszbir Jakub 26  
8. wielkopolskie Regdosz Marek 26  
9. lubelskie Łacek Paweł 24  
10. małopolskie Brzychczy Wiktoria 24  
11. małopolskie Wąs Anna 24  
12. warmińsko-mazurskie Próchniewski Remigiusz 24  
13. zachodniopomorskie Musiał Klaudia 23  
14. dolnośląskie Bichajło Maciej 22  
15. lubuskie Kusz Jakub 22  
16. łódzkie Dziedzic Mateusz 22  
17. pomorskie Lejkowska Diana 22  
18. dolnośląskie Hołod Karol 21  
19. lubelskie Pękala Bartłomiej 21  
20. podlaskie Kłoczko Jakub 21  
21. śląskie Kusaj Sandra 21  
22. świętokrzyskie Wójcik Marcin 21  
23. warmińsko-mazurskie Behrendt Artur 21  
24. wielkopolskie Mrugalska Milena 21  
25. opolskie Wyrwa Aleksandra 20  
26. podlaskie Podchul Ewelina 20  
27. pomorskie Leik Izabela 20  
28. kujawsko-pomorskie Dolecki Kacper 19  
29. opolskie Gajewska Karolina 19  
30. kujawsko-pomorskie Mazurczak Kacper 18  
31. zachodniopomorskie Paradnia Natalia 18  
32. świętokrzyskie Bugajska Aleksandra 17  
33. śląskie Krzyżok Natalia 0 nie zgłosiła się

 

Grupa 3 – szkoły ponadgimnazjalne
         
Lp. Nazwisko Imię Województwo Punktacja Uwagi
1. śląskie Głąb Kacper 28 finał
2. łódzkie Sobantka Patrycja 28 finał
3. podlaskie Kozioł Dawid 27 finał
4. śląskie Filipczyk Patryk 25 finał
5. łódzkie Stefańczyk Joanna 25 finał
6. małopolskie Jagła Tomasz 24  
7. lubuskie Świerczyński Szymon 23  
8. lubelskie Filipek Łukasz 22  
9. kujawsko-pomorskie Grabowska Faustyna 22  
10. wielkopolskie Kamińska Marta 22  
11. warmińsko-mazurskie Dobosz Agnieszka 21  
12. podkarpackie Kleszcz Rafał 21  
13. świętokrzyskie Skotnicka Patrycja 21  
14. opolskie Wojtala Tomasz 21  
15. kujawsko-pomorskie Żółtek Patryk 21  
16. podlaskie Stepaniuk Jakub 20  
17. świętokrzyskie Dziuba Marcin 19  
18. lubelskie Kamola Kacper 19  
19. lubuskie Krakowian Patryk 19  
20. mazowieckie Rosa Kamil 19  
21. mazowieckie Dębski Kamil 18  
22. zachodniopomorskie Pisz Krzysztof 18  
23. podkarpackie Zięba Marcin 18  
24. warmińsko-mazurskie Żeberek Jan 18  
25. opolskie Eichner Mateusz 17  
26. wielkopolskie Goździkowski Jakub 17  
27. dolnośląskie Micewicz Kamil 17  
28. pomorskie Barańska Katarzyna 15  
29. pomorskie Zielonka Paweł 15  
30. zachodniopomorskie Szczeblewska Natalia 14  
31. małopolskie Widlak Dawid 14  
32. dolnośląskie Dudek Agnieszka 13  

 

 

W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

 

Grupa I – szkoły podstawowe
1. Patryk Horczak, woj. podlaskie 11 pkt.
2. Jan Węgrzyniak, woj. małopolskie   8 pkt.
3. Maciej Kwiatkowski, woj. świętokrzyskie   8 pkt.
4. Maciej Kowalczyk, woj. pomorskie   8 pkt.
5. Kamil Skotnicki, woj. świętokrzyskie   7 pkt.
 

Grupa II – gimnazja

1. Kamil Krauz, woj. podkarpackie 11 pkt.
2. Dawid Cybulski, woj. łódzkie   7 pkt.
3. Julia Brzuska, woj. mazowieckie   6 pkt.
4. Kamila Ziara, woj. podkarpackie   6 pkt.
5. Kacper Byzdra, woj. mazowieckie   4 pkt.
 

 

Grupa III – szkoły ponadgimnazjalne

1. Kacper Głąb, woj. śląskie 10 pkt.
2. Patryk Filipczyk, woj. śląskie   9 pkt.
3. Dawid Kozioł, woj. podlaskie   8 pkt.
4. Joanna Stefańczyk, woj. łódzkie   6 pkt.
5. Patrycja Sobantka, woj. łódzkie   5 pkt.

 

Sporządziła: Monika Karłowicz 5.06.2017 r.

 

image_pdfPDFimage_printDrukuj