Miejsko – Gminne Eliminacje OTWP Gminy Strzelce Opolskie

wpis w: Informacje 2015 | 0

W dniu 13.03.2015 roku w świetlicy OSP Sucha odbyły się Miejsko – Gminne Eliminacje OTWP Gminy Strzelce Opolskie.
Eliminacje przeprowadzono w pierwszej kolejności w formie testu i wyłoniono trzech najlepszych uczestników do zadań praktycznych i ustnych. W czasie kiedy młodzież rozwiązywała zadania testowe organizatorzy przeprowadzili sprawdzian testowy dla opiekunów.

Po rozwiązaniu przez młodzież testów i odpowiedzi ustnych wyłoniono reprezentantów do Eliminacji Powiatowych OTWP:
Grupa 1 – szkoły podstawowe:
1. Aleksandra Gospodarek
2. Zuzanna Kolibaba
3. Fabian Gawlik
Grupa 2 – szkoły gimnazja:
1. Tomasz Kapica
2. Mateusz Hasterok
3. Jakub Sowa
Grupa 3 – szkoły ponadgimnazjalne:
1. Kamil Ibrom
2. Tomasz Leszczuk
3. Tomasz Wojtala.

Dla uczestników eliminacji jak i opiekunów przygotowano poczęstunek. W trakcie sprawdzania testów Prezes OSP Sucha oprowadził uczestników po remizie pokazując sprzęt i wyjaśniając zasady funkcjonowania OSP oraz odpowiadał na pytania młodzieży.

Wręczenie nagród odbędzie się w czasie Gminnych Obchodów Dnia Strażaka.

Tekst i zdjęcia: Edward Dalibóg