STRAŻAK ROKU OPOLSZCZYZNY

wpis w: Informacje 2018 | 0

 

 

Lista nagrodzonych

Strażak OSP

Tytuł Strażaka Ochotnika powiatu opolskiego: druh Krzysztof Deinert z OSP Luboszyce zapraszamy przedstawiciela.

Tytuł Strażaka Ochotnika powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego: druh Adam Wielgan z OSP Gościęcin

Tytuł Strażaka Ochotnika powiatu namysłowskiego: druh Marek Łukaszczyk z OSP Pokój

Tytuł Strażaka Ochotnika powiatu strzeleckiego: druh Anna Głowik z

OSP Wysoka

Tytuł Strażaka Ochotnika powiatu kluczborskiego: druh Tomasz Chwiła z OSP Wołczyn

Tytuł Strażaka Ochotnika powiatu krapkowickiego: druh Artur Maciejek z OSP Kromołów

Tytuł Strażaka Ochotnika powiatu nyskiego: druh Grzegorz Wolny z

OSP Sidzina

Tytuł Strażaka Ochotnika powiatu głubczyckiego: druh  Adam Lenartowicz z OSP Branice

Tytuł Strażaka Ochotnika powiatu brzeskiego: druh Grzegorz Rynkiewicz z OSP Lewin Brzeski zapraszamy przedstawiciela.

Tytuł Strażaka Ochotnika powiatu oleskiego: druh Eugeniusz Kaczmarek z OSP Rudniki

Tytuł Strażaka Ochotnika powiatu prudnickiego: druh Dawid Hudyma z OSP Piorunkowice

Tytuł Strażaka Ochotnika Miasta Opole otrzyuje: druh Krystian Puscz z OSP Sławice

 

 Jednostka  OSP

Tytuł Jednostki OSP powiatu prudnickiego: OSP Wróblin

Tytuł Jednostki OSP powiatu nyskiego: OSP Nowaki

Tytuł Jednostki OSP powiatu opolskiego: OSP Kup

Tytuł Jednostki OSP powiatu namysłowskiego: OSP Domaradz

Tytuł Jednostki OSP powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego: OSP Stara Kuźnia

Tytuł Jednostki OSP powiatu głubczyckiego: OSP Dziećmarów

Tytuł Jednostki OSP powiatu krapkowickiego: OSP Krępna

Tytuł Jednostki OSP powiatu strzeleckiego: OSP Jemielnica

Tytuł Jednostki OSP powiatu kluczborskiego: OSP Łowkowice

Tytuł Jednostki OSP powiatu brzeskiegoOSP Skorogoszcz

Tytuł Jednostki OSP powiatu oleskiego: OSP Cieciułów

Tytuł Jednostki OSP Miasta Opola: OSP Sławice

 

Kategoria Strażak Zawody

III m. starszy sekcyjny Krzysztof Zyga z Komendy Powiatowej PSP w Oleśnie

II m. kapitan inżynier Radosław Matysik z Komendy Powiatowej PSP w Namysłowie

I m. Młodszy ogniomistrz Michał Troczyński z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu

 

Kategoria Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

III m. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Twardawa z powiatu prudnickiego

II m. Młodzieżowa  Drużyna Pożarnicza OSP Luboszyce z powiatu opolskiego

I m. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Gąsiorowice z powiatu strzeleckiego

 

image_pdfPDFimage_printDrukuj